Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici

March 31, 2023

Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici

E9 serisi devre kesiciler, yeniden kullanılabilir işlevi elde etmek için sıcaklık kontrolü ve sıfırlama kolunu kullanır ve kesicinin anahtarlarla aynı rolü oynamasını sağlar.Güneş sistemi, invertör, yeni enerji araçları, kamyonlar, forklift ve diğer cihazlara uygulanır.

 

 

Devre Koruması: Manuel Sıfırlama ve Otomatik Sıfırlama DC Devre Kesici, hat içi sigorta yuvası yerine kullanın.Bimetal yapıları kullanarak, yük anma akımını aştığında, anahtarın sıfırlama düğmesi devreyi korumak için devreyi otomatik olarak kesecektir.Yüksek hassasiyet, devre elektrikli aletleri zamanında koruyabilir.

IP67 Su Geçirmezlik Seviyesi: IP67 sınıfında Sıçrama ve Toz Korumalı, yalıtım malzemesi tasarımı, güvenli ve emniyetli.Plastik kasası ve su geçirmez buton kapağı ile makine dairesi ve sintine alanına uygun bu kırıcıyı ıslak mekanlarda kullanabilirsiniz.

Uzun Dayanıklılık: Yüksek ve düşük sıcaklık direnci, aşırı ortam ve sıcaklık testleri ile uzun süreli dayanıklılık.

Kurulum: Yüzey Montajı, panel veya güvenlik duvarına montaj.Suya dayanıklı muhafaza, koruyucu saplama izolatörü dahildir, sıçrama ve toz Korumalı.

Kullanımı Kolay: Bir süre bağlantıyı kestikten sonra bu anahtarı sıfırlayabilir, ardından tekrar kullanmak için sıfırlama anahtarına basabilirsiniz.

Ateşleme Koruması: Hat içi devre kesici araç sesini koruyabilir.Güç dalgalanmalarının amfilerinize zarar vermesini durdurur, dönen motorunuzu elektrik hasarından korur ve her zaman otomotiv elektroniğinin güvenliğini korur, carcurrents'ın çok yüksek olmasını ve otomotiv elektronik ekipmanına zarar vermesini önler.

 

Teknelerde, RV'lerde, ATV'lerde, otobüslerde, kamyonlarda, römorklarda, amfi korumaları için vinçlerde yaygın olarak kullanılır, ayrıca akü şarjlarında ve DC ses sisteminde kullanılır.

 

son şirket davası hakkında Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici  0

son şirket davası hakkında Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici  1

son şirket davası hakkında Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici  2

son şirket davası hakkında Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici  3

son şirket davası hakkında Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici  4

son şirket davası hakkında Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici  5

son şirket davası hakkında Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici  6

son şirket davası hakkında Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici  7

son şirket davası hakkında Tekne Araba Otomotiv Su Geçirmez Devre Kesici  8